Dnia 1 czerwca świętujemy jeden z najmilszych dni w roku – obchodzony niemal na całym świecie- Międzynarodowy Dzień Dziecka! Święto to jest wyczekiwane z niecierpliwością przez wszystkie dzieci- te małe, jak i te trochę większe. Zawsze staramy się, aby dzień ten był wyjątkowy i niezapomniany dla wszystkich dzieci, dlatego też na przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego czekała słodka niespodzianka. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer zakończony miłą niespodzianką w postaci smacznych lodów. Po drodze przywitał nas niezwykły, bajkowy gość- sama Myszka Miki, której obecność wywołała szerokie uśmiechy na twarzach naszych milusińskich. Każdy wybrał swój ulubiony smak lodów, które znikały w ekspresowym tempie! Serdecznie dziękujemy Dama Pik – lunch bar&coffee za umilenie wszystkim przedszkolakom tego pięknego dnia w tak słodki i smakowity sposób!<3

Kategorie: Wydarzenia