24 listopada przedszkolaki z grupy Smoki uczestniczyły w koncercie w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Jaśle .Dzieci wysłuchały koncertu młodych muzyków oraz ich nauczycieli. Smoki podczas koncertu miały możliwość wzbogacić swoją wiedzę na temat różnorodnych instrumentów . Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały utworów, biły brawa i słuchały ciekawostek na temat utworów. Być może część z nich zechce zaprzyjaźnić się z muzyką .Udział w koncercie pozwolił rozbudzić ciekawość i wrażliwość na rozmaite odsłony i aspekty muzyki. Pani Dyrektor Renata Osikowicz- Wyroba w ramach kampanii społecznej Cpcd przeczytała wiersz J. Tuwima ,,O panu Tralalińskim’’. Koncert był dla nas wspaniałą ucztą muzyczną. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie.

Kategorie: Wydarzenia