W poniedziałek, 20 I 2020 r., przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Smyk”. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy. Półtorej godziny szalonej zabawy, minęła bardzo szybko, a nawet: za szybko. Dlatego już myślimy o kolejnym wyjeździe!

Kategorie: Wydarzenia