31 października w Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle – PM nr 12 i SP nr 6 po raz X odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczno-Ekologiczny pod hasłem „Wszystko się mieni w barwach jesieni”. Podczas konkursu każda drużyna reprezentujące dane przedszkole miała za zadanie stworzyć piękną jesienną pracę plastyczną. Powstały przepiękne, barwne, bogate w szczegóły prace jak tegoroczna jesień. Nasze przedszkole reprezentowało rodzeństwo z grupy „Wesołe Smyki” Maja i Amelia Kwilosz. Wyniki konkursu były dla wszystkich zaskoczeniem ponieważ były tylko pierwsze miejsca!! Każdy przedszkolak za swoją pracę został obdarowany pięknymi dyplomami i nagrodami. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wszystkim życzymy dalszej tak kolorowej jesieni jak ta za oknem i na pracach dzieci 🙂
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej