Dnia 29 listopada w naszym przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego reprezentacja 22GZ Niepokonane Leśne Dzikuski składająca się z Zuchenki Zuzi , Leny i Wiktorii oraz Zucha Fabiana, przeprowadziły pierwszy kiermasz, na którym zbierały na nową przygodę. Kiermasz zorganizowany był przez 22 GZ “Niepokonane Leśne Dzikuski” pod Patronatem Hufca ZHP Jasło pod hasłem: “Nie wyrzucaj ,wykorzystaj! Za symboliczne kwoty można było nabyć różnego rodzaju rzeczy własnoręcznie wykonane przez Zuchy z pomocą rodziców, które z pewnością umilą, ozdobią nie jeden kącik oraz nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie pięknie ręcznie wykonane ozdoby rozchodziły się jak świeże bułeczki. Przedszkolakom i rodzicom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i włączenie się do akcji. Zuchy wyruszą na swoją nową przygodę dzięki Państwa życzliwości.❤️❤️❤️

Kategorie: Wydarzenia