„Co to znaczy BIO?”- przedszkolaki z grupy „Smoki” doskonale znają już odpowiedź na to pytanie, gdyż dnia 22 października wybrały się z wizytą do pobliskiego sklepu ze zdrową żywnością w ramach międzynarodowego projektu „Moje zdrowie- moja siła, wielka moc”. Dzieci dowiedziały się, jakie produkty można kupić w takim sklepie i miały okazję poznać niektóre z nich za pomocą dotyku, jak również zmysłu węchu. Pan sprzedawca w bardzo ciekawy sposób opowiadał o zdrowym odżywaniu oraz wytłumaczył przedszkolakom co znaczy, że dany produkt jest „BIO”. „Smoki” również same zadawały mnóstwo interesujących pytań, na które otrzymały wyczerpujące odpowiedzi. Dnia dzisiejszego nie zabrakło głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzenia sklepu ze zdrową żywnością oraz za miłe i serdeczne przyjęcie.

Kategorie: Wydarzenia