Zwieńczeniem piątkowych zabaw i aktywności związanych z Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” było spotkanie z psimi terapeutami.: Bellą, Sisi i Nelli. Dowiedzieliśmy się, że zwierzątka oprócz tego, że są najlepszymi przyjaciółmi człowieka potrafią też poprawić nastrój i przywrócić uśmiech na twarzy. Nie zabrakło również głośnego czytania i tym razem przedszkolaki wysłuchały wiersza Ludwika Jerzego Kerna pt „Psina”. Utwór był idealnym podsumowaniem idei tegorocznego Tygodnia Głośnego Czytania Dzieciom, ponieważ utwierdził nas w przekonaniu, że zwierzątka odgrywają w naszym życiu bardzo ważną rolę! Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i czynne włącznie się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach!”♥  

Kategorie: Wydarzenia