Witamy w Nowym Roku Szkolnym! ❤❤❤
Od samego rana w przedszkolu panuje gwar. Wszystkie dzieci z uśmiechem wracały do swych grup po wakacyjnej przerwie, dla innych dzień ten był jednym z najtrudniejszych dni. Po raz pierwszy przekroczyły bowiem próg przedszkola. Chociaż rozstanie było dla wielu przedszkolaków i ich rodziców trudne, dzieci wspaniale się bawią i poznają swoich nowych przyjaciół. Przed nami kolejny rok pełen niezapomnianych wrażeń, wycieczek, spotkań z ciekawymi gośćmi, wspaniałych zabaw oraz wielu fascynujących przygód.
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych szczęśliwych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie. Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.