22 listopada przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola uczestniczyły w Międzyprzedszkolnym Festiwalu twórczości dziecięcej pod hasłem „Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, który odbył się w Adasiowym Przedszkolu w Zespole Szkół Społecznych w Jaśle. Celem przeglądu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich, promowanie kultury żywego słowa wśród dzieci, wyrabianie wrażliwości muzycznej, wspieranie uzdolnień i pomoc w rozwijaniu zainteresowań uczniów, kształtowanie nawyków prozdrowotnych oraz integracja środowiska przedszkolnego i wymiana doświadczeń pomiędzy przedszkolami. Na festiwalu nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Smoki” oraz „Kropelki”. Podczas festiwalu panowała wspaniała atmosfera, każdy starał się wystąpić jak najlepiej. Wsparcie i otuchę, w tym wyjątkowym dniu, dzieciom dodawali rodzice, nauczyciele i dyrekcja. Nasi kochani artyści po swoich występach udali się na zasłużony odpoczynek i poczęstunek, w którym królowały zdrowe przekąski. Na zakończenie wszystkim artystom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz wspaniałe nagrody. Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Nauczycielom Adasiowego Przedszkola za zaproszenie i bardzo miło spędzony czas.

Kategorie: Wydarzenia