Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Dzisiejszy ranek minął przedszkolakom w atmosferze podekscytowania za sprawą długo wyczekiwanego gościa. Oddział na Kochanowskiego przywitał gorąco Świętego Mikołaj, a przedszkolaki bardzo ucieszyły się z jego wizyty. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku. W tym roku sponsorem paczuszek dla dzieci był działacz społeczny i koordynator jasielskich Motomikołajek – Wojciech Rak, który co roku obdarowuje tysiące dzieci prezentami i wzmacnia naszą wiarę w św. Mikołaja 🙂 Bardzo dziękujemy! Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kategorie: Wydarzenia