#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH
#całapolskaczytadzieciom
#XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
Dnia 1 czerwca, w tym wyjątkowym dla wszystkich dzieci dniu w naszym przedszkolu dużo się działo. Ze względu na obecną sytuację wiele niespodzianek czeka na przedszkolaki w przestrzeni wirtualnej i tym razem ogromnym zaskoczeniem i bardzo miłym akcentem były życzenia z okazji Dnia Dziecka, które najmłodsi otrzymali od Pani Ewy Leniart, która pełni stanowisko Wojewody Podkarpackiego.😊 Pani Wojewoda włączyła się w akcję czytelniczą w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” i zaprezentowała naszym milusińskim między innymi twórczość Jana Brzechwy czy Aleksandra Fredry. Przedszkolaki wysłuchały także fragmentu opowieści o zabawnym Byczku Fernando!😉 Uśmiech na ich twarzach wyraźnie wskazywał, że bardzo podobały im się wysłuchane utwory. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie, że umiliła ten wyjątkowy dla wszystkich przedszkolaków dzień! 

Kategorie: Wydarzenia