#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH
#całapolskaczytadzieciom
#XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
W dniu 2 czerwca przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach” gościły wirtualnie wyjątkowe, dobrze im znane osoby. Swoją „obecnością” zaszczycili nas: Pan Poeta wraz z „Ptasią Bandą”, Klaun Ruphert, który zabrał nas na spotkanie z Kaczką Dziwaczką, Pan Jerzy Gronkiewicz- znany jasielski poeta i Pan Robert Halik- nasz Bliżej Przedszkolny Przyjaciel . Mieliśmy także okazję „odwiedzić” Mini Zoo w Kunowej, gdzie poznaliśmy zwierzątka tam mieszkające, a ich opiekun umil nam czas pobytu w zoo bajkowym bajaniem. Dzieciom bardzo spodobały się czytelnicze spotkania z naszymi gośćmi, a wyrazem ich uznania były gromkie brawa! Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję czytelniczą! 

Kategorie: Wydarzenia