#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH
#całapolskaczytadzieciom
#XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
Dnia 4 czerwca br. dzieci z oddziału na Kochanowskiego w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska Czyta Dzieciom i zwierzętach”, łączyły się wirtualnie z kolejnymi wspaniałymi gośćmi, którzy włączyli się w naszą czytelniczą akcję.😊 Odkrywaliśmy zwierzyniec ukryty w poezji Marii Konopnickiej, następnie wybraliśmy się na egzotyczne spotkanie z hipopotamami nilowymi z wrocławskiego Afrykarium, a edukator wrocławskiego ZOO przeczytała nam wiersz pt. „Hipopotam lubi błoto” autorstwa Wandy Chotomskiej. Pan Dawid Modrzejewski z Tańcobajek zaprosił nas na spotkanie z Rodziną Szopów, a na sam koniec poznaliśmy z bliska kumaki, ropuchy, salamandry oraz żaby.😊 Dzisiejsze spotkania czytelnicze przyniosły nam sporo radości i uśmiechu na twarzach naszych przedszkolaków! Serdecznie dziękujemy! 

Kategorie: Wydarzenia