6 maja grupa Tropiciele z oddziału na Kochanowskiego skorzystała z zaproszenia uczniów klasy3 c wraz z nauczycielkami Panią Lucyną Markuszką oraz Panią Alicją Zossel i wzięła udział w wiosennych warsztatach plastycznych w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle. Na zajęciach dzieci wysłuchały zagadek przyrodniczych i bezbłędnie na nie odpowiadały ,dowiadując się w ten sposób jakie prace będą wykonywać . W czteroosobowych grupach z pomocą starszych kolegów z dużym zaangażowaniem przedszkolaki przystąpiły do wykonania zadania. Powstały piękne przestrzenne zwierzątka : bociany, żaby, pszczółki, gąsienice , biedronki oraz rybki. Nie zabrakło również głośnego czytania w ramach Kampanii Społecznej CPCD. Na pożegnanie wszyscy razem zaśpiewaliśmy piosenki o wiośnie oraz wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz słodki poczęstunek. 

Kategorie: Wydarzenia