23 października grupa „Nutki” z oddziału na Kochanowskiego oraz grupy „Kropelki” i „Tygryski” z oddziału na Grunwaldzkiej wybrały się na wycieczkę do Jasielskiego Domu Kultury w odpowiedzi na zaproszenie Straży Miejskiej w Jaśle. Dzieci wzięły udział w uroczystym koncercie podczas którego zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Bezpieczny przedszkolak na drodze w mieście Jaśle”, w którym nasze przedszkolaki brały udział. Po części oficjalnej przyszedł czas na wielką zabawę. Przedszkolaki bawiły się razem z Lady Fama Show, biorąc udział w interaktywnym widowisku podczas którego razem z Lady Famą i Kotkiem Gapciem powtórzyły zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy, poznały znaki drogowe, a także pamiętały o konieczności zakładania odblasków. Dodatkową atrakcją były efekty specjalne: wietrzni tancerze i pokaz dymu. Serdecznie dziękujemy Straży Miejskiej za zaproszenie.

Kategorie: Wydarzenia