BAJKOWE FERIE Z KSIĄŻKĄ

W czwartek 14 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu lekarza z niecodzienną pasją tworzenia – Pana Jerzego Gronkiewicza. Nasz gość opowiedział dzieciom o twórczym i muzycznym hobby, którym wypełnia czas wolny po zawodowej pracy. Ponadto zaprezentował kilka własnych wierszy oraz piosenek akompaniując na różnych instrumentach. Były to piosenka: o żółwiku, kropelce, dzięciole, żabce i róży. Przeprowadził też krótką prelekcję na temat swojej twórczości. W czasie prezentacji wokalnej przedszkolaki miały możliwość gry na instrumentach perkusyjnych. Śpiewały grupowo piosenki. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Na koniec wręczono miłemu gościowi upominki i wykonano pamiątkowe zdjęcia. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas. 🙂

Kategorie: Wydarzenia