Korzystając z pięknej wakacyjnej pogody dnia 18 sierpnia przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego bardzo aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Wyposażeni w szary papier oraz kolorową kredę udaliśmy się w okolice przedszkola, aby móc wyczarowywać prawdziwe arcydzieła. Każdy przedszkolak otrzymał kredę i wszyscy zabraliśmy się do rysowania pięknych, letnich krajobrazów. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, dzięki czemu powstały urokliwe obrazki. Zabawa z kredą wprawiła przedszkolaki w wyśmienity humor. W momencie, gdy rysunki zostały skończone udaliśmy się na plac zabaw, aby móc kontynuować wspaniałą zabawę. Nie zabrakło huśtania się, zjeżdżania czy też wyśmienitych budowli z piasku. Ogromną niespodzianką okazała się być wizyta dobrze znanych dzieciom alpak, które odwiedziły nas na przedszkolnym placu zabaw. Przedszkolaki miały okazję nakarmić je smakowitą marchewką, dać wodę do pica, jak również przytulić się do milutkich przyjaciół. Nieco zmęczeni, lecz bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola! To zdecydowanie był udany dzień!🌞❤️☺️

Kategorie: Wydarzenia