Wakacje trwają na dobre i przynoszą piękną, słoneczną pogodę, dlatego w piątek postanowiliśmy wybrać się na pobliski Ogródek Jordanowski. „Biedronki”, „Smoki” oraz „Tropiciele” z oddziału na Kochanowskiego z wielkim entuzjazmem podeszły do różnorodnych zajęć sportowych. Na placu zabaw, gdzie czekał na nas szereg ciekawych zajęć między innymi zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa huśtawki jak również piaskownica, gdzie powstały piękne, kreatywne budowle. Pomiędzy przejściami na kolejne atrakcje nie zapomnieliśmy o wodzie, która jest bardzo ważna podczas wysiłku fizycznego. Odpoczywając w cieniu drzew Wojtuś z grupy „Tropiciele” przeczytał wszystkim ciekawe opowiadanie. Od dnia dzisiejszego towarzyszy nam hasło „ Każdy przedszkolak dobrze wie, że na placu zabaw świetnie sport uprawia się”! To był dzień pełen emocji i wspaniałej zabawy! 

Kategorie: Wydarzenia