Dnia 29 lipca nasze przedszkole odwiedził Pan Zbigniew wraz ze swoimi czworonożnymi przyaciółmi: Bellą, Sissi i Nelli.  Spotkanie rozpoczęliśmy od głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” i dzieci wysłuchały wiersza A. Nożyńskiej- Demianiuk pt: „ Dzień Psa”. Następnie nasz gość opowiedział o zwyczajach piesków, zaznajomił nas, jak należy się nimi opiekować oraz co powinno się robić, żeby pies stał się naszym prawdziwym przyjacielem. W kolejnej części wakacyjnego spotkania dzieci miały możliwość pobawić się z Bellą, Sissi i Nelli wykonując z nimi różnorodne sztuczki. Wszyscy byliśmy zachwyceni umiejętnościami, jakie zaprezentowały nam dzisiejsi goście. Było to kolejne spotkanie z psimi terapeutami, które przyniosło wiele radości na twarzach przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi za wizytę i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie! 

Kategorie: Wydarzenia