#Wdomujakwprzedszkolu ❤️
Przedszkolaki z grupy „Pszczółki” aktywnie wzięły udział w akcji proekologicznej „Piękna nasza Planeta Ziemia” zorganizowanej z okazji Dnia Ziemi.🌎 Dzieci wraz ze swoimi Rodzicami wybrały się do lasu, na działkę, do ogrodu, a także do sadu, aby podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Emilka i Jasiu to prawdziwi ogrodnicy, którzy pracy się nie boją i chętnie pomagają swoim rodzicom i dziadkom w pracach ogrodowych. Damianek razem ze swoim tatą wykonał karmnik dla ptaków i zawiesił go w swoim ogrodzie. Natomiast Jasiu i Radziu wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasu, aby z bliska przyglądać się darom natury. Przedszkolaki z grupy „Pszczółki” swoimi działaniami udowodniły, że Ziemia jest naszym największym dobrem.Tym samym zasłużyli oni na miano „Przyjaciela Planety Ziemi”.
Brawo Pszczółki! Jesteśmy z Was dumni! ❤️
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę i fotorelację.❤️

Kategorie: Wydarzenia