#wdomujakwprzedszkolu❤
Przyroda to nieodłączny element naszego życia, więc dbanie o nią jest naszym obowiązkiem. Z okazji Dnia Ziemi Bartuś, z grupy Kropelki, razem ze swoją siostrzyczką Martynką oraz Mamą upiększyli swój przydomowy ogród! ❤Wspólnie zasadzili kwiaty, które już za niedługo będą zachwycać pięknymi kolorami oraz truskawki, które zrodzą smaczne owoce! ❤Od dziś Bartuś, razem z siostrą, będzie podlewał i obserwował jak zasadzone przez nich roślinki rosną.😊 Dzięki temu stanie się prawdziwym przyjacielem przyrody dbającym o zieleń 💚 ❤🌳
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej