Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!
Zapraszamy Was na cykliczne spotkania czytelnicze pod hasłem „W bajkowym świecie wartości”. Codzienne głośne czytanie to trwały element pracy dydaktycznej w naszym przedszkolu❤ Pragniemy, aby idea kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom była cały czas kontynuowana ❤
Książki uczą mądrości, szacunku i uniwersalnych wartości!
Miłość, odwaga, szacunek, przyjaźń, uczciwość, pokój, piękno i zdrowie – to zwierciadła mądrości – warto więc je lepiej poznać, zamiast trzymać gdzieś w ukryciu – przecież zawsze dobrze wiedzieć, co kieruje nami w życiu!
Posłuchajcie zatem opowiadań o wartościach, czyli o tym, co jest w życiu najważniejsze! ❤
Zapraszamy na I odcinek- Miłość, jutro kolejne czytelnicze spotkanie pt. Odwaga ❤
https://tvjaslo.pl/wp-mp4-2020/20200425-05.php

Ściskamy Was mocno ❤

Kategorie: Wydarzenia