Bajkowe Przedszkole w Jaśle przyłączyło się do V edycja ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski pod honorowym patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego. Wydarzenie to polega na sprzątaniu zanieczyszczonych na skutek działalności człowieka terenów zielonych w naszej okolicy. Jak sama nazwa wskazuje, troska o środowisko wynika ze współczesnej postawy patriotyzmu oraz odpowiedzialności. Przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego z dużym zaangażowaniem przystąpiły do akcji. Wyposażone w worki na śmieci oraz rękawice jednorazowe podjęliśmy działanie. Dzieci szybko znajdowały kolejne śmieci, które zamiast do kosza, ktoś wyrzucił na trawnik wokoło przedszkola naszego miejsca zabaw i nauki. Bajkowe Przedszkolaki wybrały się także do Parku Miejskiego aby szukać śmieci i podziwiać piękno przyrody. Dzięki sprawnej pracy wszystkich przedszkolaków udało się zebrać sporo worków ze śmieciami, które trafiły w przeznaczone do tego miejsce. Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w akcji #SprzątamyDlaPolski. Jesteśmy przekonani, że takie działania uwrażliwiają nasze dzieci na to, aby dbać o ekologię i wyposażają je w szeroką wiedzę, dotyczącą środowiska i konieczności dbania o nie. #SprzątamyDlaPolski

Kategorie: Wydarzenia