19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy Absolwentów naszego przedszkola. Z dumą, a także z łezką w oku „wypuściliśmy” naszych podopiecznych na szerokie wody kolejnego etapu edukacyjnego. Część oficjalna rozpoczęła się pożegnaniem starszaków przez dzieci pięcioletnie z grupy „Tropiciele”. Następnie Absolwenci w słowach wierszy podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Po występie głos zabrały Panie Dyrektorki, które pogratulowały wszystkim starszakom ukończenia przedszkola. Gorące Podziękowania oraz dyplomy odebrali Rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola. Także rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali nauczycielkom za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Uroczystość zakończyła się rozdaniem dyplomów oraz upominków. Potem przyszedł czas na słodką niespodziankę-tort z wizerunkiem naszych Absolwentów! Serdecznie gratulujemy przyszłym pierwszoklasistom. Życzymy im samych sukcesów w dalszej edukacji, wytrwałości w zdobywaniu kolejnych szkolnych szczytów i niegasnącej chęci zgłębiania wiedzy!

Kategorie: Wydarzenia