“Za drzwiami przedszkola jest droga… zakrętów, skrzyżowań tam tyle! Zabierzesz swój bagaż podręczny I ruszysz przed siebie za chwilę. W plecaku ukryte są słowa… Gdy już wyruszysz w tę drogę, trzymaj je zawsze przy sobie: umiem, potrafię i mogę!”

Dnia 25 czerwca 2021 r. uroczyście pożegnaliśmy Absolwentów naszego przedszkola. Z przedszkolem pożegnały się dzieci z grupy „Tropiciele” z oddziału na Kochanowskiego oraz grupy „Tygryski” z oddziału na Grunwaldzkiej. Uroczystość rozpoczęła się wzniośle- dzieci z grupy „Tygryski” zaprezentowały polski taniec narodowy, jakim jest dostojny polonez, od którego niejednej osobie zakręciła się w oku łza. Następnie dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną i w słowach wierszy i piosenek podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie. Po występie głos zabrała Dyrekcja przedszkola, która pogratulowała wszystkim starszakom udanego i pracowitego roku. Gorące podziękowania oraz dyplomy odebrali Rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę na rzecz naszego przedszkola. Także Rodzice w imieniu swoim i dzieci podziękowali pracownikom przedszkola za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Uroczystość zakończyła się rozdaniem dyplomów oraz upominków. Potem przyszedł czas na słodką niespodziankę – tort z wizerunkiem naszych Absolwentów! Serdecznie gratulujemy przyszłym pierwszoklasistom. Życzymy im samych sukcesów w dalszej edukacji, wytrwałości w zdobywaniu kolejnych szkolnych szczytów i niegasnącej chęci zgłębiania wiedzy!❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia