W czwartek 15 lipca nasze przedszkole odwiedził teatr Eden z Wieliczki. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. „Ukryte Bogactwo”. Jest to inscenizacja o Józefie i jego bracie. Na samym początku dzieci wysłuchały wiersza w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” i następnie uważnie oglądaliśmy spektakl. Podczas przedstawienia mieliśmy okazję poznać historię chłopca, który musiał zmierzyć się z zazdrością zer strony brata i niełatwą służbą w pałacu Faraona. „Ukryte bogactwo” to piękna opowieść o ty, co w życiu jest najważniejsze. Przedszkolaki przekonały się, że skarby gromadzone wokół siebie nie są w życiu najważniejsze, lecz miłość, szacunek, a także głęboka umiejętność przebaczania. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie warto być zazdrosnym, a największe bogactwo ukryte jest głęboko w naszych sercach. Serdecznie dziękujemy za tak piękny i wartościowy spektakl, który przekazał nam wiele cennych wskazówek dotyczących tego, jak należy postępować. ❤😊

Kategorie: Wydarzenia