Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle słynie z niesamowitych, niezwykłych atrakcji jakie dyrekcja i nauczyciele zapewniają dzieciom podczas wakacji. Dzisiaj odwiedzili nas Tęczowi Mieszkańcy Amazonii i Madagaskaru, którzy przygotowali dla dzieci ciekawe warsztaty zoologiczne. Zawitał kameleon lamparci oraz  mniejsze, bardziej rzadkie dla nas zwierzątka takie jak jeż afrykański albinos, agama brodata, agama błotna, wąż zbożowy, gekon anolis zielony i żabka wielkostopka. Dzieci dowiedziały się o tym, że wiele zwierząt, które żyją na świecie zapewniają sobie bezpieczeństwo poprzez kamuflaż. Przedszkolaki mogły  nie tylko obejrzeć z bliska egzotyczne zwierzęta, ale również dotknąć czy wziąć na ręce. Wzbudziło to olbrzymią ciekawość  dzieci ,które były bardzo zainteresowane zajęciami .Wszystko to dla dobrej edukacji naszych dzieciaczków, które w ten sposób poznają otaczający nas świat, przełamują stereotypy, poznają żywą przyrodę, uczą się ją rozumieć i szanować już od najmłodszych lat. Nie zabrakło także głośnego czytania w ramach kampanii społecznej „ Cała Polska czyta dzieciom” Pan prowadzący warsztaty przeczytał najmłodszym wiersz pt.”ZOO” Jana Brzechwy. Żywa lekcja przyrody w Bajkowym Przedszkolu w Jaśle  wzbudziła zachwyt dzieci oraz z pewnością poszerzyła ich wiedzę o świecie oraz otaczającej nas naturze.

Kategorie: Wydarzenia