Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Dzisiejszy ranek minął przedszkolakom w atmosferze podekscytowania za sprawą długo wyczekiwanego gościa. Oddział na Kochanowskiego przywitał gorąco Świętego Mikołaj, a przedszkolaki bardzo ucieszyły się z jego wizyty. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla niego. Nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. Święty Mikołaj włączył się także w kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” i dzieci miały okazję wysłuchać wiersza D. Gellner „Mikołajki”. Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, ze ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku. Bardzo dziękujemy! Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.❤❤❤

Kategorie: Wydarzenia