We wtorek 28 maja dzieci z naszego przedszkola zaprosiły swoich Rodziców do Jasielskiego Domu Kultury na ciekawy, pełen wiosennej aury spektakl pt. „Majówka z Mamą i Tatą”. Na początku w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” rodzice jak przystało na piknik, na „leśnej polanie” przeczytali najmłodszym wiersze polskich poetów o tematyce rodzinnej. Następnie w kolorowych, wiosennych kostiumach, przedszkolaki z poszczególnych grup prezentowały swoje umiejętności recytatorsko – wokalno – taneczne. Opleciony bajkową scenerią program artystyczny wzbudził aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Oprócz aktywnego obcowania z piękną literaturą dziecięcą milusińscy okazali miłość i wdzięczność swoim Mamom i Tatom składając życzenia i wręczając upominki. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom umożliwiają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności. Uroczystość została połączona z jasielska akcją charytatywną „Antoniański Dar Serca”. Dziękujemy Rodzicom za hojność oraz dobre serce. Zebrane fundusze zostaną przekazane organizatorom na zakup sprzętu ratującego życie do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Bez wątpienia był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy! Dziękujemy wszystkim za obecność oraz wspólne świętowanie!

Kategorie: Wydarzenia