„Sprintem do maratonu”
Nasze przedszkolaki wzięły udział w XII edycji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Głównym celem akcji było promowanie aktywności fizycznej oraz zachęcanie dzieci do zdrowego i sportowego stylu życia. Od samego rana wszystkim dopisywały doskonałe humory. Dzieci przyszły ubrane w stroje sportowe i pełne energii wybrały się do Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego „Przystanek Kwiatowa”. Spotkanie rozpoczęło się wspólną rozgrzewką, która przygotowała małych sportowców do dalszych wyzwań. Następnie odbyły się prawdziwe zawody sportowe – dzieci poznały zasady zdrowej rywalizacji, świetnie się bawiły i z ogromnym zaangażowaniem brały udział w konkurencjach. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał medal , który był piękną nagrodą za wysiłek, aktywność i sportowego ducha. To był dzień pełen ruchu, radości i niezapomnianych emocji!