13 listopada przedszkolaki z oddziału na Kochanowskiego uczestniczyły w spotkaniu ze szczególnym gościem- inspektorem Lwem, czyli maskotką Straży Miejskiej w Jaśle.  Zajęcia edukacyjne zatytułowane „Z Autochodzikiem – nauka i dobra zabawa” odbyły się z zastosowaniem zestawu edukacyjnego „ Autochodzik”. Udział dzieci w zabawach był niezastąpioną nauką prawidłowego poruszania się po ulicy. Praktyczne zajęcia były również przygotowaniem dzieci do samodzielności w zakresie dbania o bezpieczeństwo własne i innych.  W ramach kampanii społecznej CPCD funkcjonariuszka przeczytała wiersz W. Chotomskiej ,,Pies z ulicy Bałamutów’’. Na zakończenie miłego i ciekawego spotkania dzieci otrzymały kolorowanki „Zasady bezpieczeństwa dzieci na drodze”. Dziękujemy naszym Gościom za wspaniałą zabawę!

Kategorie: Wydarzenia