Dnia 28 maja br. w ramach XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy Czytać Polskich Autorów” w oddziale na Kochanowskiego mieliśmy zaszczyt niezwykłych gości – Sisi, Nelli, Cody- czworonożnych przyjaciół wraz z ich opiekunem Panem Zbigniewem. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od czytelniczej przygody i tym razem najmłodsi wysłuchali fragmentu opowiadania B. Gawryluk pt: „ Dżok- legenda o psiej wierności”. Następnie mieliśmy okazję dowiedzieć się jak należy prawidłowo opiekować się psami, w co można się z nimi bawić i poznaliśmy niektóre „psie” sztuczki. „Biedronki” chętnie uczestniczyły w zabawach z czworonogami. Było to kolejne spotkanie z psimi terapeutami, które przyniosło wiele radości na twarzach przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi za wizytę i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!❤🐶

Kategorie: Wydarzenia