Dnia 31.05.2022 r. w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem: „Polscy autorzy dla klimatu” do naszego przedszkola została zaproszona Pani Leśnik Iwona Sochacka – starszy specjalista do spraw edukacji z Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej, która przeczytała dzieciom książkę z serii ,,Żubr Pompik – Milczenie Orlika’’ Tomasza Samojlika. Dowiedziały się także dużo ciekawych rzeczy o orliku krzykliwym , który widnieje na godle parku , a także o innych leśnych ,,mieszkańcach’’ . Młodzi przyrodnicy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat życia mieszkańców lasu oraz pracy leśnika. Na koniec tego spotkania Pani Leśnik obdarowała przedszkolaków pięknymi kolorowankami oraz zaprosiła na wycieczkę do Magurskiego Parku Narodowego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.🦬🦌

Kategorie: Wydarzenia