„Razem możemy więcej
Podajmy więc sobie ręce!”

Dzisiejszy dzień obfitował w niespodzianki dla naszych przedszkolaków. Z samego rana odwiedził nas Święty Mikołaj a następnie w naszym przedszkolu redaktora naczelnego czasopisma Bliżej Przedszkola Pana Roberta Halika. Pan Robert w ciekawy sposób opowiadał dzieciom o książeczkach, zainteresował najmłodszych ciekawymi opowiadaniami i prowadził wspaniałe rozmowy ze wszystkimi dziećmi. W ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom nasz gość przeczytał fragment ciekawej książeczki.. Dzieci spędziły bardzo miło czas, a w podziękowaniu Panu Robertowi zaśpiewały piosenki. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą i pouczającą wizytę i żywimy głęboką nadzieję, że Pan Robert odwiedzi nasze przedszkole jeszcze nie jeden raz !❤❤

Kategorie: Wydarzenia