13 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z przedstawicielkami Straży Miejskiej w Jaśle. Panie funkcjonariuszki przeprowadziły z przedszkolakami zajęcia edukacyjne zatytułowane„Z Autochodzikiem – nauka i dobra zabawa” z zastosowaniem zestawu edukacyjnego             Autochodzik”. Udział dzieci w zabawach był niezastąpioną nauką prawidłowego poruszania się po ulicy. Praktyczne zajęcia były również przygotowaniem dzieci do samodzielności  w zakresie dbania o bezpieczeństwo własne i innych. Na zakończenie miłego i ciekawego spotkania dzieci otrzymały kolorowanki „Zasady bezpieczeństwa dzieci na drodze” oraz w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom wysłuchały wiersza Doroty Gellner pt: „Dróżka”. Dziękujemy naszym Gościom za wspaniałą zabawę!

Kategorie: Wydarzenia