27 sierpnia nasze przedszkole po raz kolejny odwiedzili puchaci przyjaciele! A kto to taki? – To alpaki! Niezwykli goście –Miki i Henio– bo tak nazywają się alpaki – przybyli na przedszkolny taras by znów umilić czas naszym przedszkolakom. Dzisiaj zajęcia urozmaiciła zabawa w zaczarowany worek, z którego dzieci losowały przedmioty i klasyfikowały je według ich przeznaczenia. Dzieci zapoznały się z ulubionymi przysmakami alpak, a także dowiedziały się co alpaka “zakłada na siebie”, kiedy chce wyglądać elegancko. Na koniec każdy przedszkolak mógł nakarmić puchatych przyjaciół i się do nich przytulić, a w nagrodę każdy otrzymał pieczątkę przyjaciele zwierząt. Serdecznie dziękujemy za spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejne!!