“Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając…”
W środę 01. 06. 2022r w naszym przedszkolu w oddziale na Kochanowskiego miało miejsce wyjątkowe czytelnicze spotkanie „Najpiękniej czyta moja Mama i mój Tata” w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania Dzieciom pod hasłem: „Polscy autorzy dla klimatu” odwiedzili nas Rodzice dzieci z grup „Biedronki”, „Smoki” oraz „Tropiciele”. Rodzice w towarzystwie swoich pociech z wielkim zaangażowaniem przeczytali książkę Tomasza Samojllika Żubr Pompik „ Odkrycia”. Za wspaniałą interpretację utworu otrzymali gorące brawa. Spotkanie to miało na celu promowanie czytelnictwa w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, jak również pokazało nam, że czytając możemy wybrać się w podróż , która może być bardzo długa i bogata w doświadczenia. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i współpracę oraz liczymy na ponowne spotkanie w naszym przedszkolu. To było wspaniałe doświadczenie, które przyniosło nam dużo radości.❤️❤️❤️
Kategorie: Wydarzenia