Dzisiaj  do naszego przedszkola przyjechał Teatr “Krak-Art” z Krakowa ze spektaklem teatralnym “Zimowa opowieść”. Elf Chichotek to główny bohater przedstawienia. Uwielbia robić wszystkim żarty. Mieszkańcy magicznej krainy ciągle na niego narzekają. Któregoś razu zabiera wróżce różdżkę, która zamienia go za karę w śmiesznego, niezdarnego pingwina i wysyła go do Lodowej Krainy. Tam rządzi Śnieżna Królowa, która nie jest zbyt miła i każe wszystkim mieszkańcom ciężko pracować, żeby zbudować dla niej wielki pałac. Chichotek poznaje tam renifera, który bardzo tęskni za domem. Czy uda im się wrócić do domu? Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały przedstawienie, a przede wszystkim losy głównego bohatera “Chichotka”.  Towarzyszyły mu podczas jego przygód, a także pomagały podczas podróży.  Dzieci wspólnie z “Chichotkiem” zrozumiały, że nie wolno robić sobie z nikogo żartów, a pomoc innym daje dużo radości.

Kategorie: Wydarzenia