W dniu 16.06.2023 dzieci z grupy „Biedronki’ zostały zaproszone do Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Jaśle na spektakl kukielkowy w wykonaniu seniorów pt” Szewczyk Dratewka” Dzieci z zainteresowaniem oglądały teatrzyk kukiełkowy oraz rozwiązywały zagadki czytane przez aktorów .Na zakończenie zajęć dzieci tańczyły przy muzyce oraz brały udział w konkurencjach sprawnościowych. Każde z dzieci na koniec otrzymało słonika z filcu uszytego przez seniorów Nie mogło także zabraknąć głośnego czytania w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem: „Książka jest jak ogród” pani seniorka przeczytała dzieciom wiersze pt. „ Motyle” autorstwa Marii Kownackiej. Przedszkolaki dowiedziały się jak wyglada łaka i motylki jak należy dbać o przyrodę . Dziękujemy za interesujące spotkanie.

Kategorie: Wydarzenia