Dnia 02. 06. 2023 r odbyło się rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Fotograficznego „Z KSIĄŻKĄ ZAWSZE NAM DO TWARZY” w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Książka jest jak ogród.” W tym szczególnym dniu pełnym wrażeń i niespodzianek dzieci od samego rana czekały na debiut aktorski swoich rodziców, a także na rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego. Jury konkursu miało dużo pracy ponieważ trudno było wyłonić najlepsze zdjęcie .Wszystkie prace były pomysłowe, ciekawe nawiązujące do tematu „Książka jest jak ogród. ”Ostatecznie postanowiło wszystkim przyznać pierwsze miejsca i super nagrody. Serdecznie gratulujemy uczestnikom za udział w konkursie. Spektakl „Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu Rodziców w ramach działającego w naszym przedszkolu Klubu Czytających Rodziców Cóż rzec, a właściwie napisać… Rewelacyjna obsada!!! Cudni aktorzy, wspaniałe przedstawienie, śmiech do łez, radość dzieci i bajkowe wspomnienia – bezcenne, a to wszystko Wasza zasługa i za to Baaaaardzo Dziękujemy Kochani Rodzice!!! Z całego serca Dziękujemy za możliwość uczestniczenia po raz kolejny w cudownym przedstawieniu! Dziękujemy za zaangażowanie, za to, że w tak zabieganym życiu znajdujecie czas i poświęcacie go nie tylko swojej rodzinie i dzieciom, ale także Przedszkolu “Tylko osoby o wielkich sercach i wielkich umysłach tworzą wielkie dzieła…” Niewątpliwie wielkim dziełem było przedstawienie Kaczka Dziwaczka ! Zresztą zobaczcie sami…

Kategorie: Wydarzenia