W tym szczególnym dniu pełnym wrażeń i niespodzianek odbyło się rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Fotograficznego „Z KSIĄŻKĄ ZAWSZE NAM DO TWARZY” w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiegało pod hasłem „POLSCY AUTORZY DLA KLIMATU.” Serdecznie gratulujemy uczestnikom za wspaniałe zdjęcia, pomysłowe i kreatywne miejsca w których zostały zrobione fotografie budzą zachwyt i podziw.
Spektakl Calineczka w wykonaniu Rodziców w ramach działającego w naszym przedszkolu Klubu Czytających Rodziców ❤
Cóż rzec, a właściwie napisać… Rewelacyjna obsada!!! 🙂 🙂 🙂
Cudni aktorzy, wspaniałe przedstawienie, śmiech do łez, radość dzieci i bajkowe wspomnienia – bezcenne, a to wszystko Wasza zasługa i za to Baaaaardzo Dziękujemy Kochani Rodzice!!! ❤ Z całego serca Dziękujemy za możliwość uczestniczenia po raz kolejny w cudownym przedstawieniu! Dziękujemy za zaangażowanie, za to, że w tak zabieganym życiu znajdujecie czas i poświęcacie go nie tylko swojej rodzinie i dzieciom, ale także Przedszkolu 🙂
“Tylko osoby o wielkich sercach i wielkich umysłach tworzą wielkie dzieła…” ❤
Niewątpliwie wielkim dziełem było przedstawienie Calineczka! Zresztą zobaczcie sami… 

Kategorie: Wydarzenia