18 maja przedszkolaki z grupy Smoki, korzystając z pięknej , słonecznej pogody wybrały się na rynek jasielski , aby uczestniczyć w kolejnej edycji imprezy pod nazwą Fishmob ,,Jasło tańczy dla św. Jana Pawła II ‘’. Lokalna młodzież pod przewodnictwem siostry Kariny Pawłowskiej tańcami lednickimi oddała hołd wielkiemu Polakowi- papieżowi św. Janowi Pawłowi II. Smoki z ogromną radością włączyły się we wspólny taniec i śpiew w takt dynamicznej muzyki. Uśmiechy nie schodziły z ust uczestników, a pozytywne wrażenia przedszkolaki zabrały ze sobą do przedszkola.
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej