#całaPOLSKAczytaDZIECIOMoZWIERZĘTACH
#całapolskaczytadzieciom
#XIX_OgólnopolskiTydzieńCzytaniaDzieciom
Kochane dzieci! 
Z okazji Waszego święta przygotowaliśmy dla Was niespodziankę! 
Zapraszamy Was na spektakl w wykonaniu nauczycieli i rodziców Bajkowego Przedszkola pt. Smerfy- przygoda w zaczarowanym lesie 
Spektakl jest integralną częścią obchodów XIX OTCD. Przez cały tydzień będzie nam towarzyszyło hasło tegorocznej edycji –Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach. Jak się zapewne domyślacie, przygotowaliśmy dla was mnóstwo czytelniczych atrakcji, z uwagi na obecną sytuację większość spotkań odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. To dla nas wszystkich nowe doświadczenie, ale obiecujemy, będą to wyjątkowe wydarzenia!
Serdecznie zapraszamy!

http://tvjaslo.pl/wp-mp4-2020/20200530-08.php?fbclid=IwAR2g2swkSIQgbAmb651oauJUCpuKtZUhq3Hn58Ds5uM3VrY0hpZHzxiT5S0

Kategorie: Wydarzenia