„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory

Jest taki dzień
W którym radość wita wszystkich
Dzień, który już
Każdy z nas zna od kołyski

Niebo – Ziemi, Niebu – Ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia
Drzewa – ptakom, ptaki – drzewom
Tchnienie wiatru – płatkom śniegu”

19 grudnia delegacja przedszkolaków z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle wybrała się ze świątecznymi życzeniami do Urzędu Miasta w Jaśle. Dzieci wręczyły Burmistrzowi Miasta Jasła – Panu Ryszardowi Pabianowi oraz Kierownikowi Wydziału Edukacji – Pani Renacie Łaba dekorowane pierniki oraz kartki okolicznościowe. Pan Burmistrz również życzył Społeczności, Rodzicom oraz Przedszkolakom z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Kategorie: Wydarzenia