Dnia 01.12.2021r. dzieci z grupy Tropiciele wybrały się na wycieczkę zorganizowaną w ramach edukacji ekologicznej do siedziby Nadleśnictwa w Kołaczycach. Dzieci wzięły udział w warsztatach ekologicznych pod hasłem ”Skąd się biorą choinki” .Dowiedziały się jaką choinkę warto wybrać na święta- naturalną czy sztuczną? Mali ekolodzy mieli jeszcze wiele innych pytań , na które odpowiedział im Zastępca Nadleśniczego Pan Ryszard Brocławik oraz Pani Leśnik Gabriela Markowicz. Podczas leśnego spaceru dzieci uczyły się zachowań proekologicznych . Dzisiejszego dnia nie mogło zabraknąć głośnego czytania , pani dyrektor Anna Zielińska , pani Mariola Pancarowicz i Pani Gabriela Markowicz zainscenizowały wiersz Mariusza Jelenia pt. „Jodła”. Przed nami piękny świąteczny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia , myślę, że przedszkolaki podpowiedzą swoim rodzicom jaką choinkę wybrać na tegoroczne Święta. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i życzymy wszystkim pracownikom Nadleśnictwa w Kołaczycach Zdrowych , Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i pachnących lasem choinek!❤

Nadleśnictwo Kołaczyce, Lasy Państwowe

Kategorie: Wydarzenia