„Najpierw człowiek mnie wymyślił, potem drukarz wydrukował.
Do księgarni po mnie przyszli, by dla dzieci mnie kupować”
19 maja przedszkolaki z grupy „Biedronki” z oddziału na Kochanowskiego wykonały kartkę w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Serdeczna Karteczka”, którego głównym celem jest wykonywanie karteczek okolicznościowych, dzięki którym kształtujemy w dziecku postawy społeczne. W tym miesiącu naszym zadaniem było zrobienie karteczki dla osób związanych z promowaniem czytelnictwa! Na samym początku zajęć dzieci dowiedziały się sporo o pracy Bibliotekarzy oraz co należy do ich obowiązków. Zabawiliśmy się w zabawę ruchową „Książeczki małe, książeczki duże” a następnie przystąpiliśmy do wykonania karteczki. Tym razem przedszkolaki stworzyły piękne karteczki, na których zagościły błękitne kwiaty własnoręcznie namalowane przez „Biedronki”. Podczas wykonywania karteczki wszystkie przedszkolaki włożyły sporo zaangażowania, dzięki czemu powstały wspaniałe kartki, która z pewnością wywołają uśmiech na twarzy osób, którym zostaną wręczone! ❤📚
Kategorie: Wydarzenia