„Ekologiczny świat bez trujących śmieci,
może dodać lat dzieciom naszych dzieci”
28 kwietnia przedszkolaki z grupy „Biedronki” z oddziału na Kochanowskiego po raz kolejny wykonały kartkę w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Serdeczna Karteczka”, którego głównym celem jest wykonywanie karteczek okolicznościowych, dzięki którym kształtujemy w dziecku postawy społeczne. W tym miesiącu naszym zadaniem było zrobienie karteczki dla Pracowników Ochrony Środowiska. Na samym początku zajęć dzieci dowiedziały się sporo o pracy Ekologów oraz co należy do ich obowiązków. Następnie przystąpiliśmy do wykonania karteczki, do której wykorzystaliśmy materiały pozyskane z recyklingu, dzięki czemu powstała kolorowa karteczka z plastikowych zakrętek i słomek. Podczas wykonywania karteczki wszystkie przedszkolaki włożyły sporo zaangażowania, dzięki czemu powstała wspaniała kartka, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osób, którym zostanie wręczona! ❤

Kategorie: Wydarzenia