W dniu dzisiejszym w grupach „Bajkowe Skrzaty”, „Promyczki” oraz „Jeżyki” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem Rodziców w formie radosnych zajęć tanecznych. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności, a wspólne tańce i zabawy ruchowe dostarczyły wszystkim wiele uśmiechu i pozytywnej energii. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie, aktywny udział oraz wspólnie spędzony czas w miłej i serdecznej atmosferze. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Martynki za przygotowanie i poprowadzenie fantastycznych zajęć pełnych radości, uśmiechu i dobrej zabawy. To było wyjątkowe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
,,Spektakl Pchła Szachrajka”
3 czerwca 3 czerwca nasze przedszkolaki odwiedziły Jasielski Dom Kultury, gdzie miały okazję obejrzeć spektakl „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy w wykonaniu Dziecięcego Teatrzyku „Maskotka”.Celem wyjścia było rozwijanie zainteresowań teatralnych, uwrażliwianie na sztukę, kształtowanie właściwych zachowań Dowiedz się więcej