Środa była kolejnym dniem obfitującym w różnorodne zabawy ruchowe w związku z trwającym w naszym przedszkolu „Tygodniem Sportowym”. Korzystając z letniej pogody zaraz po śniadaniu, wyposażeni w dobre humory wybraliśmy się na odnowiony plac zabaw, który od dzisiaj został „oficjalnie otwarty”. Przedszkolaki symbolicznie przecięły czerwoną wstęgę i z wielką radością przekroczyliśmy próg nowego placu zabaw.  Przedszkolaki od razu rozpoczęły wspaniałą zabawę korzystając z dostępnych sprzętów i zabawek. Największą radością okazała się być zjeżdżalnia wraz z tunelem, który wszystkim udało się pokonać. W piaskownicy powstawały znakomite budowle a huśtawki oraz trampolina także stanowiły źródło doskonałej zabawy. Karuzela zabrała wszystkich w podróż od której troszkę mogło zakręcić się w głowach. Podczas tej znakomitej, sportowej zabawy nie zapomnieliśmy o potrzebie nawodnienia naszych organizmów, gdyż jak doskonale wiemy podczas wysiłku fizycznego jest to konieczne. Do przedszkola wróciliśmy nieco zmęczeni, lecz z pewnością bardzo zadowoleni zastanawiając się, jaka przygoda czeka na nas jutro…!  

Kategorie: Wydarzenia