Dnia 7 lutego 2020 r. przedszkolaki ze starszych grup z oddziału na Kochanowskiego

wybrały się do Jasielskiego Domu Kultury, aby obejrzeć spektakl pt „Przyjaciele z Bullerbyn” w wykonaniu PSE Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu. Przedszkolaki miały okazję przenieść się w teatralną podróż pełną piękna, mądrości i wzruszeń. Znani od pokoleń mali bohaterowie z Bullerbyn porwali wszystkich swoją energią i kreatywnością w magiczny świat niezapomnianych przygód, pokazując jak warto cieszyć się własnym życiem i tym , co się ma. Mieliśmy okazję zobaczyć, że każdy zywczajny dzień da się zamienić w niesamowity pełen przygód dzień, obfity między innymi w zabawę w Indian, poszukiwanie skarbów, przebieranki czy przesyłanie wiadomości „sznurkową pocztą”. Wspaniała gra aktorów przeplatana była przebojowymi piosenkami. Taniec i radość, która płynęła ze sceny sprawiła, że przez chwilę poczuliśmy się jakbyśmy sami stali się mieszkańcami Bullerbyn. Opowiedziana językiem teatru historia uczy nas odpowiedzialności, samodzielności, pracowitości, odwagi oraz tego, że siła przyjaźni ma w sobie wielką moc! <3

Kategorie: Wydarzenia